"Новера" ще сменя повредените кофи за боклук

https://blitz.bg/obshtestvo/novera-shte-smenya-povredenite-kofi-za-bokluk_news46944.html Blitz.bg

Националният кризисен щаб взе решение от днес да започне подмяна на повредените контейнери за смет. Работата бе възложена на „Новера” АД, като по тази задача фирмата ще продължи да работи и през останалите почивни дни.

Мобилизираната техника и екипи започват поетапно да навлизат и във вътрешно-кварталните пространства на отделните райони, реши още щабът. Целта е освен извозването на едрогабаритните отпадъци, да продължи почистването и миенето на пространствата не само около детските градини и училищата, а и на зелените площи във вътрешните части на кварталите. Екипите и техниката на фирмата ще продължат и на 3 май да работят в кварталите на столичните райони. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай