Общината си продава радиото

https://blitz.bg/obshtestvo/obshtinata-si-prodava-radioto_news42720.html Blitz.bg

Общинското радио “Пазарджик” ще бъде продадено. Това е намерението на кмета на общината Тодор Попов, който смята, че медията трябва да излезе на медийния пазар. В момента община Пазарджик държи 100 % от капитала, но смята да търси купувач.

Първият опит на кмета да изтъргува медията обаче се оказа неуспешен, след като съветниците отказаха да дадат старт на приватизацията./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай