Огнен ад в Санданско: Две съседни къщи изгоряха

Пламъците се запалили докато стопаните на единия имот спели

https://blitz.bg/obshtestvo/ognen-ad-v-sandansko-dve-sasedni-kashti-izgoryaha_news782825.html Blitz.bg
Къща изгоря в санданското село Петрово тази нощ. Огънят пламнал докато стопаните спят, пише struma.com.

Огънят бързо се разнесъл и стигнал до къщата на съседите. Изгорели са и двете къщи. Бърза реакция на огнеборци и съседи предотвратили вземането на човешки жертви в огнения ад.

Собствениците на двете къщи били изведени навън, без да пострадат. Причината за инцидента е стара елинсталация в едната от къщите, където бил оставен включен уред.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай