Забранява се влизането на пътни превозни средства по ул. „Дж.Неру” между ул. „Ганчо Георгиев” и бул. „Д-р Петър Дертлиев” от 8.00 часа днес до 24.00 часа на 14 септември. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.
Това се налага във връзка с обект външно топлозахранване и абонатна станция на търговски обект местност „Бул.Пиротски – Люлин”.
СДВР ще осигури постове за контрол и регулиране на движението.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.