Около 200 души са на протеста пред Министерски съвет

https://blitz.bg/obshtestvo/okolo-200-dushi-sa-na-protesta-pred-ministerski-savet_news207899.html Blitz.bg

Около 200 души са се събрали в триъгълника между Министерски съвет, Президентството и Народното събрание на 14-ия ден от протеста срещу кабинета на Пламен Орешарски "#ДАНСwithme", но продължават да се събират още.

20-ина души стоят пред сградата на Министерски съвет. Развяват се български знамена. Групата освирква сградата на Министерски съвет. На плакатите пише „оставка”. Полиция заема местата си зад загражденията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай