Отменен е контрапротестът в подкрепа на кабинета.
Това стана ясно преди минути. Причината е, че има опасност от сблъсъци между хората “за” и “против” кабинета на Пламен Орешарски.
Както е известно, Столичната община бе разрешила днес и контрапротест, шествие хепънинг с наслов “Подкрепа за кабинета на Пламен Орешарски”.
Според заявителите, Радослав Гочев и приятели, шествието трябваше да тръгне от НДК в 18 ч. с крайна цел Министерския съвет. Декларирано е, че няма да участват политически, етнически, спортни или всякакви радикални групи.
От Столична община обаче съобщиха, че шествието до МС не е разрешено. Съгласуван е само митинг пред НДК, за да не се “допускат конфликти”.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!!!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.