Паяците не се смилиха и преди празниците

https://blitz.bg/obshtestvo/payacite-ne-se-smiliha-i-predi-praznicite_news27925.html Blitz.bg

Паяците направиха днес масова акция за вдигане на неправилно паркирани автомобили, видя репортер на Агенция БЛИЦ. За службите на паркинги и гаражи днешната събота си бе бая натоварен ден и доста нарушители бяха вдигнати от столичните улици.

Истинско шоу за гражданите предизвика паяк, който се бори около 10 минути с неправилно паркирана кола на улица "Съборна". Все пак катаджийте явно укрилени от корена на наименованието на улицата не се отказаха и започнаха да събират неправилно паркираните коли. Минути по-късно по ул. "Алабин" забелязваме и друг паяк, натоварил баровско "BMW". 
Това, че наближават празници не трябва да позволява на столичани да си мислят, че ще паркират където си поискат, коментира пред Агенция БЛИЦ шофьор на паяк, попитан дали ще бачкат и през празничните дни./ Милан Николов, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай