Плащаме глобите в КАТ с нови кодове

https://blitz.bg/obshtestvo/plashtame-globite-v-kat-s-novi-kodove_news50259.html Blitz.bg

Въведени са нови кодове за плащане за глобите на КАТ по наказателни постановления и фишове, които се попълват в платежните нареждания, съобщиха от Националната агенция за приходи.

Кодовете са 11 50 91 за глоби на КАТ по наказателни постановления и 11 50 92 за глоби на КАТ, събирани чрез фиш. Старият код 11 50 00 вече не се използва.
Глобите на КАТ, както и досега, се превеждат по банкова сметка на ТД на НАП София град - офис "Оборище" (IBAN: BG26 BUIB 9888 8193 9450 00, BIC код на "СИбанк" BUIB BGSF). От началото на годината до 15 май по сметката за глоби на КАТ са постъпили 15,3 млн. лв., а за цялата 2008 г. са платени 46,5 млн. лв. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай