Полицаи раздават листовки на автомагистрала

https://blitz.bg/obshtestvo/policai-razdavat-listovki-na-avtomagistrala_news50070.html Blitz.bg

Поредният протест на полицаите е днес, но не пред МВР, а под формата на раздаване на листовки на автомагистрала „Хемус”.

Членове на новия полицейски синдикат – Федерацията на служителите в МВР провеждат и в този час мероприятието, информира председателят му Иван Павлов. Раздаването е започнало около 16, а в брошурите е обяснено кой е новият синдикат и за какво се бори.
Няколкостотин полицаи от цялата страна участват в мероприятието. Те са разположени на бензиностанциите в района от София до Ябланица, като служителите на реда връчват информационни листовки. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай