Полицията задържа двама след преследване

https://blitz.bg/obshtestvo/policiyata-zadarzha-dvama-sled-presledvane_news56611.html Blitz.bg

Полицията задържа двама криминално проявени след преследване по столичните булеварди в ранните утринни часове.

Около 4.00 часа тази сутрин в района на Горублянско ханче автопатрул на Осмо РПУ подал сигнал за спиране на лек автомобил “Опел Астра”. Шофьорът не се подчинил и продължил по "Цариградско шосе". Автопатрулът последвал автомобила до Ректората, гонитбата продължила към бул. “Мадрид” и ул. “Ситняково”. Там "Опел"-ът закъсал на трамвайните линии и пътувалите в него И.К.(24 г.) и Д.Ф.(26 г.) били задържани.

И двамата са криминално проявени за кражби и грабежи, съобщават от МВР. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай