Поредната бомбена заплаха в бургаско училище

https://blitz.bg/obshtestvo/porednata-bombena-zaplaha-v-burgasko-uchilishte_news17783.html Blitz.bg

Започна учебната година и заваляха анонимните телефонни заплахи за поставени взривни устройства в бургаските училища. След като заплахи за мними бомби получиха немската и английската езикови гимназии, както и училище “Св. Св. Кирил и Методий”, дойде ред и на следващото бургаско училище - “Братя Миладинови”, съобщи кореспондентът на БЛИЦ в града.

Около 10.10 ч. вчера в Областна дирекция на МВР - Бургас е получено анонимно телефонно обаждане за поставено взривно устройство в сградата на ОУ «Братя Миладинови». След извеждане на учениците от сградата на училището и извършена щателна проверка съмнителни вещи или предмети не са открити. Ръководството на учебното заведение е подписало декларация за поемане на отговорност и учебните занятия са продължили с нормален ритъм. Работата по случая продължава от служители на Второ РПУ Бургас.
Марина Шиварова, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай