Позор за София! Градският транспорт е в колапс, жъне само Синята зона!
По-голямо унижение столицата ни никога не е виждала
София с лекота би спечелила световния конкурс за най-зле подготвен град за Коледа!
Кой знае защо столицата ни беше оставена без никаква украса, а по опустелите улици се стелеше усещането за гибел.
Градът, който трябваше да е емблема на красотата и културата, днес прилича на изпокъсан декор от филмите на великия режисьор Костурица.
Булевардите, които носят имената на националните ни символи Васил Левски, Христо Ботев, Г. С. Раковски са натрошени като след бомбардировка, а хората, които са успели да се проврат по калпавите им трасета са изложени на въздух, на който и Чернобил би завидял!
Именно отровната смрад, която се стеле над измъченото ни население е основната причина да кихаме и кашляме докато имаме нещастието да се разхождаме в столицата си.
Повечето от жителите на 2-милионния град се надяваха, че с идването на технологичен човек като Терзиев, София ще тръгне по модерен път. Вместо това пагубен фалстарт. Вместо да създаде коледно настроение поне с нова украса или да помоли банки и фирми да я осигурят в замяна на реклама, Терзиев заспа дълбок зимен сън.
Никой не е очаквал, че с идването на новия кмет, София ще се превърне във Виена, Рим, Париж или Токио, но да ни изпреварят дори градове като Тирана, е грозно и унизително!
Единствената изненада, която е подготвил на жителите и гостите на столицата е, че градският транспорт се движи с празнично разписание в последните работни дни на 2023 г. - днес и утре (петък).
Така "нещастниците", които не си биха камшика по екзотични дестинации за коледната ваканция ще висят като наказани десетки минути по спирките.
На практика единствената услуга, която Терзиев е оставил активна за дните между Рождество Христово и Нова година е Центърът за градска мобилност.
Пъргавите като плъхове служители жънат де що има неправилно паркирани коли около Синята и Зелената зони и ги хвърлят в наказателните паркинги.
Да не говорим, че в част от големите квартали на столицата още личат следите от ноемврийската буря. Изпочупени клони продължават да се въргалят из натрошените тротоари и да предизвикват нови и нови контузии на спъващите се в тях.
Вероятно кметската власт не се е сетила да ни накаже с хвърляне на камъни по главите ни, но още не е късно - до началото на 2024 г. остават цели 3 дни...
Ивайло КРАЧУНОВ
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Защо не допускате коментари под статии свързани с Пеееееевски? Той ли ви спонсорира ? Да не мислите, че това остава незабелязано?? Такива като него да давате за пример дори и ако са ви спонсори няма да допринесат за повече читатели! Предатели!
Щот сайта е на прасун бре
СОФИЯ е Руски КЕHEФ , Използвайте го Предназначение !
Избрахте си го, какво мучите!
Много правилно написано. Който си го избра,сега да му бере гайлето!
Тази статия да не е писана за друг град??? Витошка, Раковска, Дондуков и Стамболийски светят с украси! Защо лъжете?!
Нацо го съсипа
Terziev e taka k.urva ot djendar dvijenirto PP,ili taka kazano, prosti pedali
Колко трябва да си некадърен да сътвориш това на снимката се питам.
Браво тери.
очаквате друго от граждани на израел?
Хора, чували ли сте за аналог на виаграта, който е 3 пъти поефективен и напълно безопасен на всяка възраст, а и лекува мъжки болести. Лично го тествах и сега го препоръчвам на всички, мега готино нещо е, прочетете сами какво може: https://lmy.de/bluexx
СОФИЯ е Руска КОЧИHA с Руски Улици и Руски Паметници, Която Ние Българите ще ЛИКВИДИРАМЕ !
СОФИЯ е Населена Със Cлaвянски ГOВНА, Cрaни на Руски Улици, Кланящи се на Руски ПАМЕТНИЦИ
СОФИЯ е Руски КЕHEФ,С.ЕРА на Графа,П.икая на Аксаков,Пoвръщaм на Скобелев,EБA на ДОНДУКОВ
До Шоп. Даааа на 21.12 вечерта видях Витошка. Украсата бе почти колкото в родното ми село!!! Честита Коледа и весели новогодишни празници на софиянци. Извинявам се на СТОЛИЧАНИ!!!
Вие си избрахте тази некадърна власт.
За украсата Терзиев от Потки и Половина, за асфалта Фънда и ОПГГЕРПСДСДПС
Не сме го избрали,назначиха го!
терзиев папка лепкав лаинян мармалад