"Цариградско шосе" потъна в мрак

https://blitz.bg/stolitsa/quotcarigradsko-shosequot-potana-v-mrak_news255004.html Blitz.bg

Столичният булевард "Цариградско шосе" остана без осветление за минути в участъка от хотел "Плиска" до Орлов мост заради липсващ кабел.

Екипи на "Улично осветление" са започнали поетапното възстановяване на липсващия захранващ кабел с дължина общо 1150 метра, съобщиха от Столична община. До десетина дни ще бъде възстановено захранването на електрическите стълбове в района.

При профилактика и контрол на системата за външно осветление екипи на „Улично осветление" са установили липсата на захранващия кабел.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай