Работник на литър бира се рани на строеж

https://blitz.bg/obshtestvo/rabotnik-na-litar-bira-se-rani-na-stroezh_news56006.html Blitz.bg

Със счупени лява ключица и три ребра в травматологията на „Пирогов” е приет на лечение строителният работник от Горна Оряховица К.П. на 47 години. По предварителни данни, той е изпил около 1,5 бира и се е качил на скелето на строеж в кв. Княжево да работи. Паднал от около 4 м, за щастие върху близко дърво.

Със сериозни травми в Клиниката по неврохирургия е настанен и мотористът П.Ц., на 27 години. Той е катастрофирал в района на село Балша. Има счупена лява ключица, счупена дясна лъчева кост, скъсани тазови връзки, контузия на гръбначния мозък и пареза на долните крайници. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай