Румънец влезе във водата до Балчик и му беше за последно

https://blitz.bg/regioni/rumanec-vleze-vav-vodata-do-balchik-i-mu-beshe-za-posledno_news531478.html Blitz.bg

Румънски гражданин се е удавил в Балчик, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Добрич. Вчера в 16.43 часа е постъпил сигнал за това, че на „Нов плаж”, който се намира в охраняема зона в Балчик, спасител е извадил от морето лице в безпомощно състояние, съобщава Канал 3.

На място е пристигнал екип на ФСМП – Балчик, който е констатирал смъртта на лицето. Полицейски екип също се е отзовал на сигнала. Установена е самоличността на лицето – румънски гражданин от Букурещ.

Извършен е оглед от дежурен следовател. По трупа не са открити следи от насилие, изпратен е в съдебна медицина при МБАЛ – Добрич за аутопсия. По случая е започнато следствено дело.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай