С топовен изстрел посрещнаха пролетта в Благоевград

https://blitz.bg/obshtestvo/s-topoven-izstrel-posreshtnaha-proletta-v-blagoevgrad_news40948.html Blitz.bg

Стотици граждани се събраха при баражите на река Благоевградска Бистрица, да посрещнат първа пролет.

По традиция празника е свързан и с къпане в ледените води на реката, пиене на вино, похапване на наденички и ... топовен изстрел от оръдието на клуб „Традиция”. Тази година само трима „взеха студен душ” под преградата на реката, съобщи Булфото. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай