СГС отложи делото срещу чиновници от МИС

https://blitz.bg/obshtestvo/sgs-otlozhi-deloto-sreshtu-chinovnici-ot-mis_news20444.html Blitz.bg

Софийски градски съд (СГС) отложи за 17 декември делото срещу бившия директор на дирекция "Информационно и комуникационно осигуряване" към Министерство на икономиката и енергетиката Павел Павлов и неговата подчинена Таня Танчева по искане на прокуратурата.

На Павлов е повдигнато обвинение за престъпление по служба, пране на пари, нерегламентиран достъп до класифицирана информация и организиране на престъпна група. Таня Танчева е обвинена за участие в престъпна група и пране на пари. Днес трябваше да бъде изслушан един свидетел, посочен от защитата. /Дарик радио


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай