Сигнал до БЛИЦ: Патрулка и кола се помляха на "Черни връх"

И двата автомобила са силно увредени, съобщават очевидци

https://blitz.bg/stolitsa/signal-do-blic-patrulka-i-kola-se-pomlyaha-na-quotcherni-vrahquot_news400415.html Blitz.bg

Неприятен инцидент е станал преди минути на столичния бул. "Черни връх", научи БЛИЦ от очевидци. Сблъскали са се патрулна полицейска кола и лек автомобил. За щастие при удара няма пострадали, само материални щети.

И двете коли са доста увредени и в момента пречат на движението.

Очаква се екип, който да ги премести и да се освободи пътя, за да не става задръстване. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай