След като пушиха, днес полицаите ще пият минерална вода

https://blitz.bg/obshtestvo/sled-kato-pushiha-dnes-policaite-shte-piyat-mineralna-voda_news28009.html Blitz.bg

Служители на МВР най – вероятно ще се съберат в градинката до сградата на вътрешното министерство в столицата.

Според информация в полицейските форуми, полицаите ще „пият минерална вода” в 11 часа. Акцията не е подкрепена от Националния полицейски синдикат в България.
Точно в 11.15 обаче присъстващите полицаи се очаква да изпратят по един SMS в помощ на децата на загиналите си колеги.
В края на миналата седмица полицаите се събраха да пушат пред районни полицейски управления. Причината за протеста им е недоволството от ниските заплати и лошите условия на работа. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай