Спасители на МИС от Смолян транспортираха болен

https://blitz.bg/obshtestvo/spasiteli-na-mis-ot-smolyan-transportiraha-bolen_news47801.html Blitz.bg

Спасители от Териториалната дирекция на Министерството на извънредните ситуации в Смолян вчера транспортираха болен мъж от местността „Варад” на село Могилица. Пресечният терен в района на местността е възпрепятствал пристигането на медицински екип, съобщиха от Министерство на извънредните ситуации.

Потърсена е помощ на телефон 112. Болният е транспортиран с високопроходим автомобил на МИС до центъра на селото, където е поет от екип на Спешна медицинска помощ.
Закъсал лек автомобил, с опасност от падане в река Марица, в района на местността „Колибите” в Пазарджик, е изтеглен от спасителна група на МИС в града. Пострадали няма.
През изминалото деноноцие екипите на министерството са участвали в още седем акции. /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай