Ученички се млатиха здравата, едната отиде в Спешното в Кубрат

https://blitz.bg/obshtestvo/uchenichki-se-mlatiha-zdravata-ednata-otide-v-speshnoto-v-kubrat_news548793.html Blitz.bg

Непълнолетни ученички се биха в кубратско училище, съобщиха от пресцентъра на МВР. Пререканието между 14-годишната Н.Д. и 15-годишната К.М. станало около 11 часа на 5 октомври в класната стая на 9 "Б" клас.

Вследствие на сбиването Н.Д. е откарана в Спешния център на Кубратската болница с повърхностни наранявания по главата. За случая са уведомени дежурният прокурор и Отделът за закрила на детето.

В Районно управление – Кубрат е започната проверка по случая.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай