Огромна дупка мори туристи и посетители в северната част на Слънчев Бряг, между хотелите Марвел и Маджестик, алармира “Петел”. От sunny-beach.info са се натъкнали на дупката “шахта” и останали озадачени от начина, по който тази шахта в асфалта е “обезопасена”.
“Преди около седмица един турист с колело я видя в последния момент, но един от коловете го закачи и той падна лошо,” разказва шофьор на такси, който е паркирал в близост до дупката. “Да не говорим колко хора си спукаха гумите и се изпотрошиха колите преди да я обезопасят. Все още има инциденти с тази шахта и никой не го е грижа – нито Слънчев Бряг АД, нито община Несебър,” включи се друг шофьор./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.