Внезапно почина Пламен Първанов - Пандо. Първанов бе лидер на Движението за права и свободи в града, съобщава сайтът "За Перник".
В събота той е бил на партиен семинар на ДПС в Перник с участието на Владко Панайотов. Според източници на сайта Пандо е получил масиран инфаркт нощес и е починал, в следствие на него.
Другата седмица Пламен Първанов - Пандо е трябвало да пътува до Брюксел. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.