Всеки трети пуска декларации в нета

https://blitz.bg/obshtestvo/vseki-treti-puska-deklaracii-v-neta_news58037.html Blitz.bg

Всяко трето предприятие в Пазарджишко предпочита интернет-връзката с данъчното. Това отчетоха от ръководството на Териториалната дирекция на НАП в областния град.

Мрежата за подаване на декларация за корпоративен данък са предпочели шефовете на 1801 фирми от общи 5376, които плащат този налог.

Далеч по-малко ползват бързата връзка гражданите, отчитат от данъчното. От подадените 17 679 декларации за облагане на доходите на физическите лица едва 782 са пристигнали по мрежата./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай