WWF стартира за втори път акцията „Коледна елха в саксия”

https://blitz.bg/obshtestvo/wwf-startira-za-vtori-pat-akciyata-koledna-elha-v-saksiya_news26491.html Blitz.bg

Международната природозащитна организация WWF обявява за втори път акцията „Коледна елха в саксия”. Всеки, който закупи коледно дръвче в саксия, през пролетта ще може да го засади в Природен парк Витоша.

Точната дата на акцията ще бъде обявена допълнително, защото зависи от продължителността на зимата и условията за залесяване. През отминалата пролет дръвчетата бяха засадени на Игликини поляни, край Дендрариума, по пътя за Златните мостове.
Хората, които искат да се включат в кампанията „Коледна елха в саксия” на WWF, трябва да се регистрират с имейл на адрес kampania@wwfdcp.bg, за да получат допълнителна информация за точния ден и час на залесяването през пролетта.


WWF ще предлага коледни дръвчета в саксия по време на коледния биологичен базар в сграда 10 на Бизнес парк София в четвъртък, 11 декември, след 11 часа./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай