Борисов обяви ще се ваксинира ли срещу К-19 ВИДЕО

Аз самият щом ми дойде ред, готов съм и пръв, но щом ми дойде ред, призна премиерът

https://blitz.bg/zdraveopazvane/borisov-obyavi-shte-se-vaksinira-li-sreshtu-k-19-video_news786307.html Blitz.bg
Аз самият щом ми дойде ред, готов съм и пръв, но щом ми дойде ред, ще се ваксинирам. Това каза премиерът Бойко Борисов, който посети предприятието „БулБио“, става ясно от видео в профила му в социалната мрежа „Фейсбук“.

„Включително и артистите, които са в театрите, и те, станем ли готови за няколко дена с първата линия, защото тя трябва да върви едновременно, за доктори, възрастни хора, полицаи, артистите на първа линия и всички останали. Заставаме с колегите и ни ваксинирате, когато ни дойде ред, за да се спасим от такива приказки, каквито може да има“, допълни той.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай