За един ден бяха тествани общо 148 души в Банско, предимно полицаи и медици, съобщава "Труд".
Сред тях са открити петима души с антитела, двама показали прясна инфекция от коронавирус и още двама с положителни тестове по показател имуноглоболин.
На първо четене това означавало добри показатели и че банскалии са успяли да се съхранят от масово заразяване, казват медици. Изследванията продължават.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.