Екип на Спешен център транспортира днес в болница жена, която припадна на работното си място, институция в центъра на Благоевград. Жената изкарала акъла на колегите си, докато работила, внезапно й прилошало и паднала.
Незабавно бе извикан екип на Спешен център Благоевград, който пред очите на десетки благоевградчани качи жената в линейката. Колегите й, които я изпроводиха коментираха, че пренапрежението в работата и напрегнатият ни живот ни убиват ежедневно, съобщава Struma.com. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.