Зловеща находка в Пловдив! Намериха труп на мъж

https://blitz.bg/regioni/zloveshta-nahodka-v-plovdiv-nameriha-trup-na-mazh_news572735.html Blitz.bg

Мъж почина насред улица в Пловдив, съобщава TrafficNews.bg. Той е бил открит от минувачи до булевард „Христо Ботев” около обед в четвъртък. Хората веднага повикали линейка и полиция. При пристигането на екипите е било установено единствено смъртта.

Живеещите в района разказват, че мъжът е бездомен и се скита по улиците. Той бил около 65 годишен.

На мястото на инцидента е направен оглед. Работата по случая продължава.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай