Бивш премиер с гореща прогноза за вота на недоверие срещу "Борисов 3"

Има едно безхаберие - уважението към професионалиста и експерта го няма

https://blitz.bg/politika/bivsh-premier-s-goreshta-prognoza-za-vota-na-nedoverie-sreshtu-borisov-3_news722917.html Blitz.bg

Правителството няма да бъде сваленоВотът на недоверие няма да успее.

Така бившият служебен премиер проф. Огнян Герджиков коментира в сутрешния блок на БНТ внесения вот на недоверие от БСП срещу кабинета "Борисов 3".

Ако нямало атаки от опозицията, нещата можели да бъдат по-зле.

Според него има едно безхаберие - уважението към професионалиста и експерта го няма.

По думите на Герджиков водната криза в Перник е грешка, която показва липса на професионализъм.

Няма достатъчно отговорни чиновници да следят за ВиК мрежите, има огромни загуби по старите тръби и много хора трябвало да се замислят.

България е изключително богата на вода и ние имаме най-много минерални води, които обаче не се използват, констатира проф. Герджиков.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай