Борисов със силни думи за БГ дипломатите и К-19

Благодарение на техните усилия хиляди наши сънародници успяха да се завърнат в родината, когато границите бяха затворени, а авиокомпаниите намалиха драстично полетите, заяви премиерът

https://blitz.bg/politika/borisov-sas-silni-dumi-za-bg-diplomatite-i-k-19_news758875.html Blitz.bg

"Честит празник на всички дипломати", това написа в личния си фейсбук профил премиерът Бойко Борисов, който е в Брюксел. БЛИЦ припомня, че от там той обяви гръмка финансова новина, която може да предопредели финансовото бъдеще на Европейския съюз (ЕС).

"Денят на българската дипломатическа служба e повод отново да си припомним, че колегите показаха висок професионализъм, като защитаваха денонощно интересите на българските граждани и на бизнеса в тежката ситуация на глобална пандемия.

Благодарение на техните усилия хиляди наши сънародници успяха да се завърнат в родината, когато границите бяха затворени, а авиокомпаниите намалиха драстично полетите.

За съжаление, кризата не е отминала и ни трябва още по-силна мобилизация на всички ресурси", заяви Борисов.

"Пожелавам на всички служители на Министерството на външните работи здраве и сили, за да изпълняват още по-мотивирано и отговорно задълженията си!", допълни премиерът.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай