"Не можем да слушаме оправдания, че някой друг им е виновен. Няма да се превърна в Радев през последните 9 години. Помня му фразите - по-достойни пенсии, повече пари за младите лекари…
Искаха от нас “незабавна” оставка, дадохме я - защо чакаха чак сега да правят бюджета. Сега берат плодовете на своята глупост. Шишков три пъти е бил министър".
Това казва Бойко Борисов пред младите от ГЕРБв Кюстендил в рамките на Академия “Новите умове”.
Те (правителството) продължават да се държат като прeзидентска институция. Копринков подрежда структурите на партията им, както трябва. Който го подценява, греши.
ГЕРБ също подрежда своята нова партия, увери Борисов.
Ние от ГЕРБ не сме по протестите. В момента партиите не са готови за нови избори, има критични моменти, бюджетът е едно от тях. Аз бих изтеглил бюджета, както направих през декември, подчерта Борисов.
За президентските избори ще говорим през септември, каза още бившият премиер.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!