Бойко: Приоритет са магистралите и културата

https://blitz.bg/politika/boyko-prioritet-sa-magistralite-i-kulturata_news101918.html Blitz.bg

Приоритет на правителството са магистралите и културата. Това каза министър-председателят Бойко Борисов в Националния исторически музей /НИМ/ при връчването на наградата на победителя в класацията „Чудесата на България".

“Ако от изказванията на всички тази вечер вземем по едно изречение, може да се сглоби какви трябва да бъдат приоритетите на правителството – магистрали и култура. Това, което хората са правили преди нас и ще правят много след нас”, коментира примерът Борисов.

“Какъв туризъм, какви чудеса, като до всеки един от тези обекти, които участват в класацията, има два дни път с камила и за да стигнеш до тях трябва да загубиш два дни", заяви той.

"Ние ще строим магистрали. – “Тракия”, “Люлин”, “Марица”, “Струма”, “Хемус”, Русе, Шумен, Черноморието и Бургас, за да покажем тези уникални обекти”, категоричен бе министър-председателят.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай