Всеки кандидат-депутат да участва само в една листа. Тази препоръка ще внесе в Националния съвет на партията БСП Ловеч.
Решението е било взето на общинската й конференция днес, неделя. Мотивът за него е, че практически няма как един мераклия за парламентарист да участва пълноценно и всеотдайно в предизборната кампания едновременно в два региона. Това съобщи депутатът социалист от 41-ото НС Димитър Горов.
Според него издигнатите от общинските структури на БСП Ловеч кандидат-депутати са общо пет. Сред тях са имената на Станимир Стоянов, Васил Василев, Валя Янкова, Милко Недялков и Димитър Горов.
Гергана ДИМИТРОВА, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.