Цветанов гони Маниака

https://blitz.bg/politika/cvetanov-goni-maniaka_news56045.html Blitz.bg

Не Бойко Борисов, а Цветан Цветанов е причината да гонят от парламентарната група на ГЕРБ бургаския рапър Тодор Йосифов/Тошко Маниака/. Секцията на ченгетата в новата управляваща партия била силно възмутена от крясъците "Бум,мада фака, ще те гръмна с патлака!" и настояли рапърът да изчезне от парламента.

В предаването "На четири очи"  Генералът-кмет-министър-председател каза, че още не е решил съдбата на 26-годишния Тошко, на когото "даже не знаел фамилията". Всичко щяло да стане ясно на утрешната първа обща сбирка на ГЕРБ-овите депутати. Ако мнозинството  го защити, Тошко ще остане, обеща Бойко.
Не се знае какво мисли по въпроса Цецо, т.е. г-н вътрешният министър Цветанов, който цяла неделя е с изключени джиесеми. Покрил се е и Тошко - от няколко дни и най-близките му авери в Бургас не са го виждали.
Всъщност никой не може да отзове вече избран депутат, освен той самият. Така че, още несъздала се, парламентарната ГЕРБ-група ще има първото си изпитание. Как ще завърши то, ще се види утре...

Огнян ПЕТРОВ, БЛИЦ

Б.р. - Ако искате да прогнозирате как ще свърши рапирането, отговорете на въпроса от нашата анкета!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай