Народното събрание ще гласува вот на недоверие към кабинета с министър-председател Росен Желязков в петък.
Искането за вот е внесено заради провал в политиката по околната среда и водите, съобщи председателстващият заседанието Драгомир Стойнев от „БСП-Обединена левица“.
Дебатите по вота на недоверие продължиха близо четири часа. Гласуването на проекта на решение е фиксирано като първа точка от дневния ред на депутатите за петък.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.