Около 200 медицински специалисти от цялата страна се събраха на протест пред сградата на Министерския съвет в столицата.
Протестиращите настояват минималната заплата за всички медицински сестри да стане 900 лева и да имат по-добри условия на труд.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.