Корнелия Нинова: Помолихме МВР за помощ да влезем в парламента

Депутатката от БСП влезе в лют спор с Даниела Дариткова от ГЕРБ

https://blitz.bg/politika/korneliya-ninova-pomolihme-mvr-za-pomosht-da-vlezem-v-parlamenta_news207744.html Blitz.bg

“Поискахме помощ, за да можем да влезем в парламента и да работим. Надявам се, че няма да се стигне до употреба на насилие срещу полицията”, заяви депутатът от БСП Корнелия Нинова. Тя отрече появилата се информация, че е обсъждана оставката на БСП и лидера на партията Сергей Станишев.

В “Тази сутрин” по bTV тя влезе в спор с Даниела Дариткова от ГЕРБ. Накрая двете започнаха да говорят едновременно и се стигна до репликата на Корнелия Нинова, която избухна: “Ако ще се надвикваме така, няма да стане!”

“Вие не искате да ме чуете. Ние сме натикани в най-десния ъгъл на парламента, буквално в ъгъла”, контрира Дариткова, която през цялото време се опитваше да надвика Корнелия Нинова.

Днес депутатите трябва да обсъждат цените на тока и евентуалното поевтиняване с 5%. Както БЛИЦ вече писа, в парламента влязоха депутатите от Атака, които вчера бойкотираха работата на Народното събрание и така не бе подсигурен необходимият кворум. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай