Кристиан Кръстев напуска поста заместник-кмет на София

"От тук нататък ще се развивам в друга посока", каза той

https://blitz.bg/politika/kristian-krastev-napuska-posta-zamestnik-kmet-na-sofiya_news924831.html Blitz.bg

Кристиан Кръстев напуска поста заместник-кмет по транспорта по лични причини, съобщи самият той пред БТА.

Днес той е депозирал молбата си за освобождаване "по взаимно съгласие" пред кмета на София Йорданка Фандъкова.

"От тук нататък ще се развивам в друга посока", каза той. Напускам в прекрасни отношения с колегите и с кмета, не искат да ме пускат, допълни той.

Борих се доста време за един конкурс, спечелил съм го и смятам, че трябва да се развивам и да допълвам моята експертиза в транспорта, каза Кръстев.

Той пожела успех на кмета Фандъкова и на екипа и отбеляза, че човек трябва да гледа бъдещето.
 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай