Мая Манолова се моли в "Александър Невски"

Мъжът, който заплаши да се самозапали, е полицай със здравни проблеми

https://blitz.bg/politika/maya-manolova-se-moli-v-quotaleksandar-nevskiquot_news207634.html Blitz.bg

Мъжът, който заплаши да се запали, е бивш полицай. С него се срещна зам.-председателят на парламента Мая Манолова. Тя излезе пред парламента и потърси среща с протестиращите, но такава не се получи. Манолова беше посрещната с бурни освирквания, които я принудиха да се оттегли. Тя отиде да се помоли в храма "Александър Невски". "Оставете ме сама вътре", помоли депутатката от БСП журналистите с камери и микрофони, както и полицаите, които я пазеха от народния гняв.

Тя обаче разговаря с мъжа, който преди това беше заплашил, че ще са самозапали. ”Той търси здравна помощ. Бивш служител е на МВР, който преди време е претърпял операция. Има усложнение и търси съдействие. Обещах му, че ще съдействам за среща негова със здравния министър. Тя ще се състои утре. Това беше разговорът ни”, коментира Манолова. /БЛИЦ

Манолова коментира и протеста пред парламента. "Това ли е обществото, съмнявам се. С тези хора не може да се говори", ядоса се депутатката от Кюстендил. /БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай