Миков: Протестът е незаконен

https://blitz.bg/politika/mikov-protestat-e-nezakonen_news26928.html Blitz.bg

Начинът, по който се провежда протестът, противоречи на законовия ред и начина на водене на разговорите. Това каза пред Дарик радио министърът на вътрешните работи Михаил Миков по повод мълчаливия протест на служителите не МВР до сградата на министерството. Миков каза още, че няма да има 13-та заплата.

Той добави, че се търсят възможности за коледни добавки, но дали такива ще има, ще стане ясно в края на годината. „Изразходването на фонда работна заплата е определящото по отношение на възможността да бъдат предоставени коледни добавки”, заяви още министър Миков. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай