Нинова доволна след пленума, похвали се, че...

По думите ѝ реформата в процедурата с пряк вот е отнела дълго време

https://blitz.bg/politika/ninova-dovolna-sled-plenuma-pohvali-se-che_news715165.html Blitz.bg
Лидерът на БСП Корнелия Нинова се обърна чрез своя "Фейсбук" към симпатизантите на левицата във връзка с предстоящия избор за председател на партията през пролетта.

По думите ѝ реформата в процедурата с пряк вот е отнела дълго време, но по този начин се въвежда европейски стандарт, който ще демократизира столетницата.

На същото мнение е и заместник-председателят на БСП Деница Златева, която във вчерашния ден след пленума.

"Ще има ясен и прозрачен процес - и при предизборната кампания, и при процеса на съставяне на избирателните списъци, процеса на организация на изборната кампания, изборния ден. Имаме Централна комисия по подготовка на избор, съставена от 9 члена - тя беше избрана днес", уточни Златева.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай