Проф. Ангелов за записа на Василев: Употреба на тази дума най-много ме разочарова

В него има прояви на фашизъм, арогантност, инфантилност, задкулисие, лицемерие, реваншизъм, слагачество

https://blitz.bg/politika/prof-angelov-za-zapisa-na-vasilev-upotreba-na-tazi-duma-nay-mnogo-me-razocharova_news955805.html Blitz.bg

Бившият здравен министър и настоящ депутат от ГЕРБ проф. Костадин Ангелов написа коментар в личния си фейсбук профил по повод скандалния запис, разпространен от Радостин Василев от заседанието на Националния съвет на ПП. По думите му от 4 часа запис най-много го е разочаровала една дума. Ето какво написа проф. Ангелов:

Изслушах целия запис от над 4 часа.

В него има прояви на фашизъм, арогантност, инфантилност, задкулисие, лицемерие, реваншизъм, слагачество.

От 4 часа, липсва дори и една минута за проблемите на хората.

Най-много ме разочарова обаче многократната употреба на думата “продадем”.

ПП обсъждат как “да продадат” нещо на обществото.

Търговията и политиката нямат нищо общо!

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай