"Докато ГЕРБ не се разграничат от Борисов няма как да преговаряме с тях. Не е моя работа да им давам акъл, но такова разграничение се очаква от нашите избиратели, при такива условия сме склонни да преговаряме с всички, дори и с ГЕРБ", заяви Христо Иванов в кулоарите на парламента.
"Гаджета! Гаджета!", написа Александър Симов във Фейсбук по повод думите на Иванов.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.