Стана ясно защо сайтът на парламента не бачка

Проблемът се оказа технически

https://blitz.bg/politika/stana-yasno-zashto-saytat-na-parlamenta-ne-bachka_news669748.html Blitz.bg
От вчера официалният сайт на Народното събрание не работи. Интернет-страницата на Народното събрание не се отваря, като на сайта пише: "Няма достъп до този сайт".

От пресцентъра на институцията обясниха каква е причината. 

"Поради техническо-монтажни дейности, свързани с изграждането на новата пленарна зала в сградата на Народното събрание на пл. „Кн. Александър І“ 1, е изключено електрозахранването на 20 и 21 април 2019 г.

В тази връзка са изключени всички информационни и комуникационни системи на парламента. Захранването ще бъде възстановено до края на деня на 21 април 2019 г., когато ще бъдат включени и информационните и комуникационни системи на Народното събрание."
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай