С тържествен водосвет в хасковският храм “Свети Димитър” днес стартира предизборната кампания на политическата партия ГЕРБ в града.
Бойко Борисов не можа да докоцука до Хасково, макар че предварителната информация гласи обратното, но тук беше лидерът на ГЕРБ в Хасково, Иван Петров, бившият шеф на местната полиция.
След като водосветът приключи тумба членове на партията и техни симпатизанти отпрашиха за Пловдив, където ще е официалната церемония за обявяването на националната предизборна кампания на ГЕРБ.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.