Сигнал до БЛИЦ: Огнен ужас в столичен квартал

Няма данни за пострадали, на място има полиция и пожарна

https://blitz.bg/pozhari/signal-do-blic-ognen-uzhas-v-stolichen-kvartal-2_news789859.html Blitz.bg
За огнен ужас в столичния кв. "Триъгълника" сигнализира читател на БЛИЦ. 

По думите му в района на бул. "Ломско шосе" и по-точно на ул. "Шибой" е пламнал паркиран автомобил - баничарка. 

Огънят е нанесъл щети и на съседна кола. На този етап няма данни за пострадали. 

На място са пристигнали полиция и пожарна. 

Изясняват се причините за инцидента и дали се касае за умишлен палеж. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай