Варненци продължават импровизацията си в прекарването на почивния ден. Две от основните занимания в неделната свободна програма продължават да бъдат с чувствително преимущество пред останалите.
Към 17.00 часа само 18% от жителите на Морската столица са излезли навън в очакване на по-светло бъдеще. Най-много от тях - 38%, решиха да си почиват, пиейки боза. 26% пък застанаха пред портите с надеждата оттам да излезе т.нар. възход.
Останалите предпочитания са далеч назад. От тях се открояват разходката с автобуси "Чавдар" - 16.8%, и груповото пиене на хапчета - 9.9%. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.