Към 17.00 часа: 38% от варненци пият боза, 26% чакат пред портите

16.8% се качиха на "Чавдар"-ите, 9.9% пият хапчета

https://blitz.bg/regioni/kam-1700-chasa-38-ot-varnenci-piyat-boza-26-chakat-pred-portite_news208370.html Blitz.bg

Варненци продължават импровизацията си в прекарването на почивния ден. Две от основните занимания в неделната свободна програма продължават да бъдат с чувствително преимущество пред останалите.

Към 17.00 часа само 18% от жителите на Морската столица са излезли навън в очакване на по-светло бъдеще. Най-много от тях - 38%, решиха да си почиват, пиейки боза. 26% пък застанаха пред портите с надеждата оттам да излезе т.нар. възход.

Останалите предпочитания са далеч назад. От тях се открояват разходката с автобуси "Чавдар" - 16.8%, и груповото пиене на хапчета - 9.9%. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай