Пожар във влак на гара Горна Оряховица

https://blitz.bg/regioni/pozhar-vav-vlak-na-gara-gorna-oryahovica_news524321.html Blitz.bg

Влакова композиция се е запалила днес следобед в района на гара Горна Оряховица. Новината бе потвърдена пред БЛИЦ и от БДЖ.

"Запалването е дошло вътре от самата машина на локомотива. Става въпрос за малка композиция от три вагона, превозваща строителни материали. Обгорили са се двамата машиниста в резултат на разплискване на машинно масло", уточниха от БДЖ.

На място има пожарна и линейка, причините за инцидента се изясняват.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай