Старши треньорът на Берое Хосу Урибе коментира успеха с 2:0 като гост на Левски в мача от 13-ия кръг на първенството.

"Когато спечелиш мача и виждаш, че отборът се представя добре, разбира се, че съм доволен, но трябва да кажа, че през първото полувреме те стояха по-добре. През второто полувреме нещата се промениха и ние успяхме да реализираме, каза Хосу Урибе пред DIEMA SPORT.

- Вратарят ни беше един от хората, които успяха да запазят чиста мрежа, той се представи на добро ниво, както и защитниците, през второто полувреме успяхме да вкараме два гола, което беше най-доброто.

Аз съм много доволен от играта, доволен съм от представянето ни в мачовете, ние не стояхме добре физически, както при Левски, но ние работим усилено.“